Dobre jedzenie i wino

Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości produktów od naszych sprawdzonych dostawców. Zapraszamy do zapoznania się z naszym stałym menu, które zawiera wybór wędlin, serów, zestawów Seafood i deserów.

Nasi sommelierzy pomogą przy doborze wina, a kartą win są wszystkie gatunki dostępne w sklepie.

 

Rezerwacja

Deski serów i wędlin

Starannie wyselekcjonowane francuskie sery i wędliny, o różnej intensywności smaku i zapachu. Podawane zazwyczaj z owocami i orzechami.

Raclette

Ser Raclette to pełnotłusty, średnio twardy, delikatny lub ostry ser, wykonany z mleka bez dodatkowych składników. Dojrzewający minimum 3 miesiące. Serwowany jest na ciepło z sałatką oraz z ziemniakami i wędlinami.

Ostrygi

Ten przysmak zamknięty w muszli to jadalne mięczaki pochodzące z rodziny małży. Serwowane są soute z cytryną i sosem. Najczęściej dostępne u nas są gatunki: fine de claire, speciale utah beach, spciale cancale oraz geay.

Quiche

To rodzaj wypieku w formie placka składającego się ze słonego kruchego ciasta i wytrawnego nadzienia. Wszystkie wersje dostępne u nas są wegetariańskie, podawane z sałatką.

Seafood Platters

Dostępne u nas owoce morza są doskonałej jakości, a zarazem w bardzo konkurencyjnej cenie. Seafood platter składa się z krewetek, małż, ostryg oraz trąbików – ślimaków. Serwowane są z cytryną oraz sosem – francuskim majonezem.

Desery

Dostępne są różne monoporcje – czekoladowe czy bezowe. Pojawia się też często tarta mocno czekoladowa, która uzupełni każdą kolację swoją niesamowitą intensywnością i słodyczą.

Arpex logo

Nasz adres:

ul. Krochmalna 61
00-864  Warszawa
tel. +48 794 334 334
email: info@leparadox.pl
Browary Warszawskie

Godziny otwarcia:

Wt – Czw: 16:00 – 22:00
Pt – Sob: 16:00 – 00:00
Nd – Pon: Zamknięte

Obserwuj nas

©2023 - All rights reserved - Le Paradox